Szukasz odpowiedniego Ośrodka Terapii Uzależnień dla członka swojej rodziny, znajomego, a może samego siebie? Zależy Ci na jak największej dyskrecji i profesjonalnej pomocy?

Odwiedź stronę Ośrodka Terapii “Słoneczna” – który mieści się w Nowym Sączu – ale nie jest to problem, bo przyjeżdżają tu pacjenci z całego kraju.

https://osrodek-terapii.com/alkoholizm.html – na stronie dowiesz się na temat leczenia alkoholizmu w ośrodku, jak wyglądają etapy leczenia, jak się skontaktować z terapeutami. Zobaczysz również zdjęcia samego ośrodka i okolic, które naprawdę robią wrażenie.

W takim miejscu naprawdę wypoczniesz, uspokoisz się, odzyskasz chęć życia…

Jeśli masz problem z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, czy hazardu to zdecyduj się na odwiedziny w Ośrodku by skorzystać z bezpłatnej konsultacji, na której dowiesz się czy jesteś faktycznie osobą uzależnioną, czy terapia jaką oferuje ośrodek będzie Ci w stanie pomóc a także czy potrzebujesz ekspertów z jakichś innych dziedzin. Jeśli rozmowa wyjdzie odpowiednio, jeśli zakwalifikujesz się do odbycia Terapii w tym ośrodku, to będziesz mógł ustalić rodzaj terapii, poznasz jej koszty a także ustalisz ze specjalistą przebieg Twojej terapii – ponieważ do każdego pacjenta, specjaliści podchodzą tutaj bardzo indywidualnie.

Dlaczego właśnie Ośrodek Terapii “Słoneczna” ?

-Ośrodek usytuowany jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, z pięknymi widokami i ogromnym terenem.

-Nikt nie będzie Cię tutaj dopytywał kim jesteś, czym się zajmujesz, dlaczego jesteś uzależniony… Jeśli nie chcesz, to się nie dzielisz takimi informacjami.

-Zarówno cała kadra jak i pacjenci, doskonale wiedzą, że poufność, zaufanie jest najważniejsze. To co dzieje się na terapii, nie wychodzi na zewnątrz – a jeśli będziesz potrzebował zwolnienie lekarskie na czas terapii, będzie wystawione z zachowaniem należytej tajemnicy.

Ważne jest również to, że Ośrodek Terapii „Słoneczna” współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Dzięki temu masz tu zapewnioną fachową i kompleksową opiekę medyczną, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *